Kosmetika

Recenze - Tvářenka

3. října 2016 v 16:33 | Pett
Výsledek obrázku pro Tvářenká 01 Anchors Aweigh!
Po delší době se zase hlásím, neměla jsem teď čas, stále jsem byla v práci a když ne, snažila jsem se věnovat přátelům :)

Co: Tvářenká 01 Anchors Aweigh!
Značka: Essence
Cena: v akci 30,-
Množství: 8 g

Kosmetika od Essence patří mezi levnější, ale mou oblíbenou. Hlavně jejich limitky, mezi které patří i tato tvářenka. Strašně se mi líbila ta kotva :3 Je skvěle pigmentovaná, takže při nanášení je potřeba dávat pozor, ať z vás není marfuška. Výdrž je průměrná, ale na denní líčení mi vyhovuje. Barva je podle nich broskvová, mě se ale zdá taková červeno-oranžová, ale rozkošná barva na denní nošení mi vyhovuje. Bohužel mám naprasklý obal, jak mi tvářenka spadla, naštěstí se nevysypala.

+ pigmentace
+ vhodná na denní nošení

Recenze - Naked 3

19. září 2016 v 17:21 | Pett

Mé přání bylo vyslyšeno a Naked 3 mám konečně doma :3

Můj názor na beauty blender

10. září 2016 v 10:25 | Pett
Ahojte tentokrát mám pro vás takovou mini recenzi na beauty blender, je to spíš můj názor. Nikdy jsem nebyla jejich velký fanda, ale kamarádko o něm básnila a nabádala mě, ať ho vyzkouším, tak jsem si jeden koupila.
Po prvním použití, jsem chtěla houbičku vyhodit a kamošku uškrtit. Beauty blender mi přišel zbytečný, make-up byl otřesně rozmazaný, houbička nešla ani umýt....
Při dalších pokusech jsem postupně přišla na to, co houbička zvládne a na co je zbytečná, teď ji občas používám na rozmazání tekutého korektoru, ale není to můj každodenní pomocník. Zatím mi k srdci nšjak extrémně nepřirostl. Zajímá mě, jestli používáte beauty blender a na co :)

Recenze - ručník na odličování

5. září 2016 v 20:05 | Pett
Výsledek obrázku pro rucnik na odliceni

Ručníky na odličování jsou už celkem stará záležitost, mě tahle věcička ležela v šuplíku už dost dlouho, ale nikdy jsem tomu moc nevěřila. Vzpomněla jsem si na něj asi před 3 týdny a od té doby ho používám denodenně a jsem nadšená.

Přehled linek na oči

30. srpna 2016 v 16:15 | Pett
Vybrat správné linky není žádná hračka, ale jako linkovací mania, už jsem v tom zběhlá a mám tu pro vás článek, ve kterém jednotlivé linky porovnám a hlavně se vám pokusím poradit, po kterých linkách sáhnout.

Tužka
Myslím, že tužkou na oči si prošek každý. Vytvořit s ní linky je lehké a jednoduché, ale ještě jsem nenašla tužku, která by měla dobrou výdž, neobtiskávala se a nestála majland. Dále je důležité mít tužku dobře ostrouhanou pokud máte tu klasickou, vysouvací je tohoto ušetřená, přece jen chceme linku, ne zeď, bohužel pravidelným strouháním tužka rychle mizi...

Řasenky z drogérie

18. srpna 2016 v 20:22 | Pett

Milé dámy, dneska bych vám ráda v rychlosti představila své 4 oblíbené řasenky z drogérie. Jde o levné krásky, ke kterým se ale stále vracím. Nebudeme to obkecávat a jdeme na to.

Recenze - Tangle tazeer

9. srpna 2016 v 11:15 | Pett

Tangle teezer je strašně prfláknutá záležitost, má ho snad každý a já dostala možnost si h vyzkoušet, tak tu pr vás mám svou recenzi na tenhle kartáč :)

Recenze - Krémy na ruce od Essence

5. července 2016 v 12:54 | Pett
Co: Krém na ruce
Značka: Essence
Cena: 20,- (je v akci)
Množství: 100 ml

Bojovníci proti beďarům

3. července 2016 v 7:31 | Pett
Ahojte holky,
určitě to každá vzáte, beďary nejsou jen problém puberty, mě je už 20 a beďary mě mají rady stále... ale v boji proti nim, mám už pár fíglů, které mi pomáhají.

Recenze na kosmetiku Oriflame (stíny a tužka na oči)

30. června 2016 v 15:06 | Pett
Ahojte lidičky,
po dlouhé době se hládím k životu, mám pro Vás nějakou recenzi :) Jinak recenze, teď můžete očekávat častěji, mám tu dost kosmetiky, o které Vám chci říct a další kupu mám objednanou z netu :3 :D

Takže dnes to bude jen letem světem, o stínech s Oriflame, aneb které jsou mou srdcovou záležitostí a bohužel i o těch, které mě zklamaly...
( omlouvám se za kvalitu fotek, ale asi mi odchází foťák..:/ )
 
 

Reklama